Aynı Yıldızın Altında İzle Türkçe Dublaj 720p
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (47)
1,219 Görüntülenme

Aynı Yıldızın Altında İzle Türkçe Dublaj 720p

ynı Yıldızın Altında sansürsüz 1080p seyret, Aynı Yıldızın Altında tek parça Full HD izle Aynı Yıldızın Altında filminde izleyicileri derin bir aşk hikayesi beklemektedir. Filmde Hazel, kanserle boğuşan gencecik bir insandır. Yapılan tıbbi işlemler sonucunda ise ömrü ise 2 yıl daha uzamaktadır. Fakat buna rağmen ise durumu giderek daha kötüye gitmektedir. Kanserli hastaların olduğu bir derneğe üye olur ve kendi gibi birçok kanser hastasıyla tanışır. Onlarla vakit geçirdikçe hastalığını biraz olsun unutmaya fırsatı bulur. Bu dernekte ise Augustus Waters adında genç bir adamla tanışır. Hazel’in hayatı ise bu noktadan sonra birden bire değişime uğrar. Hazel oksijen makinesine bağımlı yaşamaktadır ve Augustus ise protez bacağı ile dalga geçerek günlerini geçiren genç bir adamdır. Bu tanışma sonrasında ise bu ikili arasında inanılmaz bir aşk yaşanmaya başlamaktadır. Filmin sonu ise izleyiciler tarafından büyük bir merak konusu olmaktadır. Acaba bu aşkın sonunda neler yaşanacaktı?

Aynı Yıldızın Altında İzle

Aynı Yıldızın Altında sansürsüz 1080p seyret, Aynı Yıldızın Altında tek parça Full HD izle Aynı Yıldızın Altında filminde izleyicileri derin bir aşk hikayesi beklemektedir. Filmde Hazel, kanserle boğuşan gencecik bir insandır. Yapılan tıbbi işlemler sonucunda ise ömrü ise 2 yıl daha uzamaktadır. Fakat buna rağmen ise durumu giderek daha kötüye gitmektedir. Kanserli hastaların olduğu bir derneğe üye olur ve kendi gibi birçok kanser hastasıyla tanışır. Onlarla vakit geçirdikçe hastalığını biraz olsun unutmaya fırsatı bulur. Bu dernekte ise Augustus Waters adında genç bir adamla tanışır. Hazel’in hayatı ise bu noktadan sonra birden bire değişime uğrar. Hazel oksijen makinesine bağımlı yaşamaktadır ve Augustus ise protez bacağı ile dalga geçerek günlerini geçiren genç bir adamdır. Bu tanışma sonrasında ise bu ikili arasında inanılmaz bir aşk yaşanmaya başlamaktadır. Filmin sonu ise izleyiciler tarafından büyük bir merak konusu olmaktadır. Acaba bu aşkın sonunda neler yaşanacaktı?

Aynı Yıldızın Altında Türkçe Dublaj İzle

Aynı Yıldızın Altında filmi 2014, Amerikan yapımlıdır. İzleyicilerin gözleri filmin her sahnesinde fazlasıyla dolacaktır. Filmiz izleyicileri ile buluşma tarihi ise 27 Haziran 2014’tür. Filmin yönetmenliğini ise Josh Boone üstlenmektedir. Filmin senaristliği ise Scott Neustadter, Michael H. Weber’e aittir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Shailene Woodley, Ansel Elgort, Willem Dafoe, Nat Wolff, Laura Dern yer almaktadır. İzleyicileri büyük ve imkansız gibi görünen bir aşk hikayesi beklemektedir. filminihdizle.net ekibi keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap