Başlat izle Full HD Tek Parça
4.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.6 /10 (34)
867 Görüntülenme

Başlat izle Full HD Tek Parça

Başlat direk full hd izle, Başlat tek part 1080p sansürsüz izle Wade Watts, ailesini daha çok küçük yaştayken kaybetmiştir. Dünyanın sıkıntılarından kurtulmanın yolunu ise bir sanal gerçeklik oyununda bulmuştur. Onun gibi pek çok insan TheOasis adındaki bu oyunun tutkunu haline gelmiştir. Oyunun kurucusu James Halliday ismindeki bir dâhidir. Her şey olağan şeklinde ilerlerken James Halliday ‘ in ölümü işleri karıştırır. Halliday, ölmeden önce bir video kaydı hazırlamıştır.


Başlat direk full hd izle, Başlat tek part 1080p sansürsüz izle Wade Watts, ailesini daha çok küçük yaştayken kaybetmiştir. Dünyanın sıkıntılarından kurtulmanın yolunu ise bir sanal gerçeklik oyununda bulmuştur. Onun gibi pek çok insan TheOasis adındaki bu oyunun tutkunu haline gelmiştir. Oyunun kurucusu James Halliday ismindeki bir dâhidir. Her şey olağan şeklinde ilerlerken James Halliday ‘ in ölümü işleri karıştırır. Halliday, ölmeden önce bir video kaydı hazırlamıştır. Bu kayıtta Oasis dünyasının bir yerine bir anahtar sakladığından bahsetmektedir. Dahi adam, bu anahtarı bulana hem servetini hem de Oasis’ in tam anlamıyla kontrolünü vaat etmektedir. Video oyun severler arasında bir anda yayılır ve herkes anahtarı aramaya başlar. Oasis şirket yöneticileri de bu anahtarın peşindedirler. Wade ise oyundaki başarısı ile anahtarı bulmaya herkesten daha yakındır. Fakat bu durumun hayatını tehlike altına soktuğunu fark etmesi çok da uzun zamanını almayacaktır.
Bilim kurgu ve aksiyon dolu yapımın seyirci karşısına çıkma tarihi 30 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda Steven Spielberg oturmaktadır. Donald De Line ve Dan Farah ikilisi ise Başlat’ ın yapımcılığını üstlenmişlerdir. Filmin senaryo ekibinde bulunan isimleri; ZakPenn, Ernest Cline ve EricEason oluşturmaktadır. Orijinal adı ‘Ready Player One’ olan filmin ülkemizdeki dağıtımının ‘Warner Bros Türkiye’ tarafından yapılacağı açılanmıştır. Filmin kadrosunda yer alan başlıca oyuncular ise; Julia Nickson, SimonPegg, Olivia Cooke Mark Rylance ve Ben Mendelsohn şeklindedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap