Bir Nefes Ötede izle Full HD Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (23)
1,028 Görüntülenme

Bir Nefes Ötede izle Full HD Tek Parça

Bir Nefes Ötede direk full hd izle, Bir Nefes Ötede tek parça 1080p sansürsüz izle, Hayatları için mücadele etmesi gereken bir aile, diğer insanların karşılaştıkları zorluklardan daha zor bir durum ile karşı karşıya gelmiştir. Bir anda ortaya çıkan ve pek çok kişinin ölümüne sebep olan sis, bütün şehri etkisi altına almıştır. Paris'te yaşayan herkes bu sisten etkilenmiş ve son nefeslerini bu sis yüzünden vermiştir. Bazı kişiler bu sisten kurtulmaya ve yaşamlarına devam etmek istemektedir. Fakat bunun için ne yapacaklarını bilememektedirler.


Bir Nefes Ötede direk full hd izle, Bir Nefes Ötede tek parça 1080p sansürsüz izle, Hayatları için mücadele etmesi gereken bir aile, diğer insanların karşılaştıkları zorluklardan daha zor bir durum ile karşı karşıya gelmiştir. Bir anda ortaya çıkan ve pek çok kişinin ölümüne sebep olan sis, bütün şehri etkisi altına almıştır. Paris’te yaşayan herkes bu sisten etkilenmiş ve son nefeslerini bu sis yüzünden vermiştir. Bazı kişiler bu sisten kurtulmaya ve yaşamlarına devam etmek istemektedir. Fakat bunun için ne yapacaklarını bilememektedirler.
Bazıları bir apartmanın üst katına sığınarak hayatta kalabileceklerini düşünmektedirler. Bunun için diğerlerine göre daha az zarar gören bir apartman seçerler ve o apartmanın üst katına yerleşmeye karar verirler. Ancak burada yaşamlarını da sürdürmeleri oldukça zor olacaktır. Çünkü sis ve diğer durumlar sebebiyle çevrede elektrik, su ya da yiyecek bir şeyler bulmak oldukça zordur. Bir aile kendi hayatlarından önce kızlarının hayatlarını önemsemektedir. Kızlarının yaşamlarını sürdürebilmeleri için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırdırlar. Bunun için dışarıdaki sis ile karşı karşıya gelmeleri gerekecektir. Her yeri kaplayan ve insanların ölümüne sebep olan bu sis, kızları için kendilerini feda eden aileyi oldukça zorlayacaktır.
Yönetmen koltuğunda Daniel Roby’nin yer almış olduğu Bir Nefes Ötede filmi, bilim kurgu kategorisinde yer almaktadır. İzleyenlerin çok beğeneceği bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli ve genç oyuncular yer almaktadır. filminihdizle.net iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap