Distorted izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (2824)
6,7 IMDB Puanı 67,243 Görüntülenme

Distorted izle

2018 yılıfilmlerindenolan Distorted Amerikanyapımıbiyografikbirajanfilmidir. SundanceFilm Festivalinde galası yapılan filmin yapımcılığını ise Palmstar Media şirketi üstlendi. Senaryosunu Robert Rodart'ın yazdığı, yönetmenliğini ise Ben Lewin'in yaptığı film, aynı adı taşıyan kitabın sinema uyarlaması.
Başrollerinde Paul Rudd, ConnieNielsen ve Mark Strong'un yer aldığı filmde GiancarloGiannini, Paul Giamatti ve GuyPearce gibi başarılı ve ünlü isimler oynuyor.


Distorted izle

2018 yılıfilmlerindenolan Distorted Amerikan yapımı biyografik bir ajan filmidir. SundanceFilm Festivalinde galası yapılan filmin yapımcılığını ise Palmstar Media şirketi üstlendi. Senaryosunu Robert Rodart’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Ben Lewin’in yaptığı film, aynı adı taşıyan kitabın sinema uyarlaması.
Başrollerinde Paul Rudd, ConnieNielsen ve Mark Strong’un yer aldığı filmde GiancarloGiannini, Paul Giamatti ve GuyPearce gibi başarılı ve ünlü isimler oynuyor.

Distorted izle

İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı filmin konusu özellikle dünyanın yakın geçmişini ilgiyle takip eden sinema severlerin ilgisini fazlasıyla çekecek. İkinci Dünya Savaşı’nın ortalarında beyzbol birinci ligi oyuncularından MoeBerg (Paul Rudd), şimdilerde CIA olarak bilinen, o zamanlar Stratejik Servis Teşkilatı olarak adlandırılan istihbarat teşkilatının saflarına katılır. Sıradan bir oyuncu olmayan Berg, Yahudi bir Sarmaşık Ligi mezunudur. Aynı zamanda dokuz dil konuşan Berg, televizyonda popüler olan soru-cevap programlarının da popüler konuklarından biridir. Bu ününe rağmen, Berg, gizli bir eşcinsel olarak sır tutmakta gayet iyidir ve dış dünyaya adeta bir muammadır. Acemi ajanın teşkilata alınma sebebi ise asıl önemli olan konudur. Hızlı bir şekilde eğitilen Berg’in teşkilattaki görevi Alman bilim adamı WernerHeisenberg’i (Mark Strong) Naziler için bir atom bombası yapmadan önce durdurmaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap