Full Metal Alchemist izle Full HD Tek Parça
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (41)
636 Görüntülenme

Full Metal Alchemist izle Full HD Tek Parça

Yönetmen:

Fumihiko Sori

Oyuncular:

Ryosuke Yamada, Tsubasa Honda, Dean Fujioka, Yô Ôizumi, Ryuta Sato
Full Metal Alchemist full hd izle, Full Metal Alchemist tek parça sansürsüz izle, Edward ve Alphonse kardeşler hayatın zorlukları ile erken yaşta karşı karşıya geldiklerinden oldukça zor günleri atlatmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Babaları küçük yaşta bu kardeşleri terk etmiş anneleri ise bu dünyadan ayrılmıştır. Babalarının da gitmesi ile üzülen kardeşler annelerini hayata getirmek için her yolu denemeye hazırlardır. Simya konusuna merak salan gençler bu yöntem ile annelerinin geri dönebileceği fikrine alışmaya başlamışlardır. Bunun üzerine simyaya olan ilgilerini arttırarak annelerini diriltmek isterler. Her şeyi hazırlayan Edward ve Alphonse kardeşler başlarına bilmeden bela almışlardır. Annelerini diriltme umudu ile birlikte bu işe kalkışan kardeşlerden birinni kolu diğerinin ise bacağı gitmiştir. Anneleri dönmemiş ama kendileri eksilmiş kardeşler yeniden bir bütün olmak için uzun soluklu bir maceraya adım atarlar. Edward ve Alphonse kardeşler başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde kalkıştıkları işin kendi başlarına bela olması ile birlikte zor anları da fazlası ile yaşayacaklardır.


Full Metal Alchemist full hd izle, Full Metal Alchemist tek parça sansürsüz izle, Edward ve Alphonse kardeşler hayatın zorlukları ile erken yaşta karşı karşıya geldiklerinden oldukça zor günleri atlatmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Babaları küçük yaşta bu kardeşleri terk etmiş anneleri ise bu dünyadan ayrılmıştır. Babalarının da gitmesi ile üzülen kardeşler annelerini hayata getirmek için her yolu denemeye hazırlardır. Simya konusuna merak salan gençler bu yöntem ile annelerinin geri dönebileceği fikrine alışmaya başlamışlardır. Bu fikir onlar için oldukça olumlu bir fikir olduğundan vakit kaybetmemeye karar verdiler. Bunun üzerine simyaya olan ilgilerini arttırarak annelerini diriltmek isterler. Her şeyi hazırlayan Edward ve Alphonse kardeşler başlarına bilmeden bela almışlardır. Annelerini diriltme umudu ile birlikte bu işe kalkışan kardeşlerden birinni kolu diğerinin ise bacağı gitmiştir. Anneleri dönmemiş ama kendileri eksilmiş kardeşler yeniden bir bütün olmak için uzun soluklu bir maceraya adım atarlar. Edward ve Alphonse kardeşler başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde kalkıştıkları işin kendi başlarına bela olması ile birlikte zor anları da fazlası ile yaşayacaklardır.
Kendi bedenlerine dönmek için ise tek ihtiyaçları olan şey filozof taşıdır. Bu taşı bulurlarsa eski hayatlarına dönebilecek ve bu belaları uzaklaştırabileceklerdir. Bu taşı aramak ise oldukça zor ama fazlası ile macera dolu bir yolculuktur. Bu yolculukta Edward ve Alphonse kardeşler başarılı olabilecek midir? Yoksa bu bela ile yaşamaya devam mı edecekler?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap