Goosebumps Horrorland izle Türkçe Altyazılı online Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (3323)
112,502 Görüntülenme

Goosebumps Horrorland izle Türkçe Altyazılı online Seyret

Goosebumps Horrorland direk full hd izle, Goosebumps Horrorland direk sansürsüz full hd izle,Son yıllarda kitaplardan sinema ekranlarına yapılan uyarlamalar izleyiciler tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. ‘ Goosebumps ‘ serisi de bu tipte olan uyarlama filmlere örnek olarak gösterilebilmektedir. Korku, komedi ve fantastik türde olan yapım özellikle gençlerin ilgi odağıdır. Serinin ilk halkası ‘ Goosebumps: Canavarlar Firarda ‘ beklenenin çok üstünde bir başarıya imza atmıştır. Gerek filmdeki oyunculuklar gerekse görsel efektler oldukça fazla beğenilmiştir. Özellikle başrolü üstlenen oyuncu Jack Black adeta oynadığı karakterle bütünleşmiştir. Bu sebepten ötürü Jack Black, ikinci filmde de aynı karaktere hayat verecek olan isimdir.


Goosebumps Horrorland İzle

Goosebumps Horrorland direk full hd izle, Goosebumps Horrorland direk sansürsüz full hd izle,Yönetmen koltuğunda iki usta isim olan Rob Letterman ve Ari Sandel’ i bulunduran ‘ Goosebumps Horrorland ‘ in gösterim tarihi 30 Kasım 2018 olarak açıklanmıştır. Filmin senaryosu Darren Lemke ve Rob Lieber ikilisince yazılmıştır. Filmin dağıtımını üstlenen firma ‘ Warner Bros. Turkey ‘ dir. Oyuncu kadrosunda yer alan başlıca isimler; Jack Black, Madison Iseman, Chris Parnell, Wendi McLendon – Covey, Ken Jeong, Jessi Goei, Jeremy Ray Taylor, Caleel Harris, Tyler Silva ve Ben O’ Brien şeklinde sıralanmaktadır.

Goosebumps Horrorland Direk İzle

‘ Goosebumps Horrorland ‘ aslında bir serinin ikinci halkasını oluşturan bir filmdir. Serinin ilk filmi 2015’ te izleyici ile buluşan ‘ Goosebumps: Canavarlar Firarda ‘ dır. Çok satan çocuk korku kitaplarının sinemaya uyarlanması sonucunda ortaya çıkan filmler de oldukça beğeni toplamıştır. İlk filmde ‘ Jack Black ‘ tarafından canlandıran kitap yazarı R.L. Stine, yazdığı kitaplardaki yaratıklarla uğraşmıştır. Yanlışlıkla serbest bırakılan yaratıkları geri toplama görevi de onları yaratan isim olan R.L. Stine’ ye düşmüştür.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap