Hannah Gadsby: Nanette izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (3448)
8,7 IMDB Puanı 96,760 Görüntülenme

Hannah Gadsby: Nanette izle

2015 yapımı olan film bir savaş filmidir. Orijinal ismi Under Sandet olan film bir Almanya ve Danimarka filmidir. Süre olarak 100 dakika olan film, tür olarak dram, savaş ve tarih içeriklidir. Gerçek bir hikayenin konu edildiği film izlerken izleyici büyük tesir altına almaktadır. Martin Zandvliet'in yazıp yönettiği filmde 2. Dünya savaşı konu edilir. Başarılı yönetmen yaptığı pek çok projede ödül almış ve birçok dalda filmleri aday gösterilmiştir. En İyi Danimarka Filmi Bodil Ödülü en iyi yönetmen ve daha pek çok başarılara sahiptir.


Hannah Gadsby: Nanette izle

2015 yapımı olan film bir savaş filmidir. Orijinal ismi Under Sandet olan film bir Almanya ve Danimarka filmidir. Süre olarak 100 dakika olan film, tür olarak dram, savaş ve tarih içeriklidir. Gerçek bir hikayenin konu edildiği film izlerken izleyici büyük tesir altına almaktadır. Martin Zandvliet’in yazıp yönettiği filmde 2. Dünya savaşı konu edilir. Başarılı yönetmen yaptığı pek çok projede ödül almış ve birçok dalda filmleri aday gösterilmiştir. En İyi Danimarka Filmi Bodil Ödülü en iyi yönetmen ve daha pek çok başarılara sahiptir.

Hannah Gadsby: Nanette izle

Film konusu ve kadrosu itibariyle büyük ilgi ve merak uyandırmaktadır. 2. Dünya savaşında yaşanmış olan Danimarka ve Alman askerleri arasında geçen gerçek bir hikayedir. Almayanın 2. Dünya savaşında yenilgiye uğraması sonucunda Alman askerlerin esareti konu alınır. Danimarka tarafında esir alınan Alman askerlerinin serbest bırakılmasının tek şartı sahil boyu Almanların döşedikleri mayınların temizletilmesidir. Çıplak elle temizletilen mayınlar askerlerin bir çoğununölmesine ve bir kısmında sakat kalmasına sebep olacaktır. Hayalleri ve ümitleri olan bu Alman askerlerinin çoğu çok genç çocuklardır. Bu çocuklar için düşman artık Almanlara karşı kin ve öfke dolu olan Danimarkalı komutan değil yerin altındaki mayın tarlasıdır. Tek istedikleri ise evlerine dönebilmek olan bu çocuklar aslında bir sistemin kurbanı olan insanlardan sadece bir kaçıdır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap