Isle of Dogs izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (3843)
77,678 Görüntülenme

Isle of Dogs izle

Yönetmen:

Wes Anderson

Oyuncular:

Koyu Rankin, Bryan Cranston, Edward Norton
2018 yılı ABD yapımı olan filmin bilim kurgu ve gerilim alanlarında değişik konusuyla biraz Açlık Oyunları serisine göz kırpıyor. Filmi yazan, yöneten ve prodüktörlüğünü yapan isim 2013 yapımı Army of Frankensteins ve 2017 yapımı Gremlin filmlerini de yazan RyanBellgardt'dan başkası değil. Geneli genç ve fazla tecrübesi olmayan oyuncu kadrosunun sergilediği başarılı performansla göz dolduran filmde RyanMerriman, PerreyReeves, Adam Hampton, KatieBurgess, LukeWyckoff, SidneyFlack ve RettTerrell gibi isimler yer alıyor.


Isle Of Dogs izle

2018 yılı ABD yapımı olan filmin bilim kurgu ve gerilim alanlarında değişik konusuyla biraz Açlık Oyunları serisine göz kırpıyor. Filmi yazan, yöneten ve prodüktörlüğünü yapan isim 2013 yapımı Army of Frankensteins ve 2017 yapımı Gremlin filmlerini de yazan RyanBellgardt’dan başkası değil. Geneli genç ve fazla tecrübesi olmayan oyuncu kadrosunun sergilediği başarılı performansla göz dolduran filmde RyanMerriman, PerreyReeves, Adam Hampton, KatieBurgess, LukeWyckoff, SidneyFlack ve RettTerrell gibi isimler yer alıyor.

Isle Of Dogs izle

Filmde gelişen teknoloji dünyasının günlük hayata yansımaları konu alınıyor. Teknoloji şirketlerinin sürekli geliştiği ve yeni şeyler ürettiği yakın gelecekte, bir TV kanalı da çok değişik bir programa imza atar; The Jurassic Games. Adından da anlaşılacağı üzere Jurassic dönemde geçen program, sanal gerçeklik gözlükleri ile girilen, bilgisayar ortamındaki bir dünyada yer alır. Fakat, bu bildiğimiz tarzda bir program değildir. Normalde sanal dünyada ölünce tekrar kaldığınız yerden devam edebilirken; bu programda gerçek hayatta da ölürsünüz. Programı denemek için idam cezasına çarptırılmış 10 suçluyu kullanan yapımcılar, halkın sert tepkisiyle karşılaşır.
İlgi çekici konusuyla ve geleceği Jurassic çağıyla birleştirebilme konusundaki başarısıyla bilim kurgu severlerin beğenisini toplayan The Jurassic Games filmi, 2018 senesinin en sevilen filmlerinden olmaya aday gibi duruyor. 1 saat 26 dakika uzunluğundaki film, iyi vakit geçirmek isteyen sinema severlerin bir solukta izleyeceği türden.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap