Kaçış Planı 2: Hades izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (4043)
76,578 Görüntülenme

Kaçış Planı 2: Hades izle

Yönetmen:

Steven C. Miller

Oyuncular:

Sylvester Stallone, Dave Bautista, Xiaoming Huang
Başrollerini SylvesterStallone ve DaveBautista'nın paylaştığı Amerikan yapımı aksiyon filmi Kaçış Planı 2: Hades'in senaryosunu Miles Chapman yazdı ve yönetmenliğini de Steven C. Miller yaptı. Ülkemizde Amerika'yla eş zamanlı olarak vizyona giren film, ilk Kaçış Planı filminin devamı niteliğinde. Birçok ünlü ismin rol aldığı filmin oyuncu kadrosunda XiaomingHuang, 50 Cent, TitusWelliver, WesChatham gibi başarılı isimler bulunuyor.


Kaçış Planı 2: Hades izle

Başrollerini SylvesterStallone ve DaveBautista’nın paylaştığı Amerikan yapımı aksiyon filmi Kaçış Planı 2: Hades’in senaryosunu Miles Chapman yazdı ve yönetmenliğini de Steven C. Miller yaptı. Ülkemizde Amerika’yla eş zamanlı olarak vizyona giren film, ilk Kaçış Planı filminin devamı niteliğinde. Birçok ünlü ismin rol aldığı filmin oyuncu kadrosunda XiaomingHuang, 50 Cent, TitusWelliver, WesChatham gibi başarılı isimler bulunuyor.

Kaçış Planı 2: Hades izle

İlk filmde “TheTomb” adını verdikleri ve kaçılması imkânsız olarak tasarladıkları hapishaneden kaçan Ray Breslin, bu filmde karşımıza kendine birinci sınıf elemanlardan oluşan bir güvenlik şirketi kurmuş olarak çıkıyor. Takımını iki kadının rehin tutulduğu bir terörist hapishanesinden kadınları kurtarmak için göreve gönderen Breslin, Kimbral’ın takım arkadaşları yerine teknolojiye güvenmesi sebebiyle kadınlardan birinin ölmesi üzerine Kimbral’ı takımından kovar. Bir sene sonra Shu, uydu teknolojileri alanındaki en önemli isimlerden biri olan kuzeni Yusheng ile buluşur. Maskeli adamların kuzenini kaçırmak istemesi üzerine dövüş becerilerini kullanarak durumdan kurtulmaya çalışan Shu ve kuzeni yakalanarak bilgisayar destekli bir tekno terör savaş labirenti olan “Hades” denilen hapishaneye götürülürler. Orada tesadüfen Kimball ile karşılaşan Shu, ona nerede olduklarını açıklar ve kaçmaları için plan yapmaya başlar. Breslin de dışarıda yaptığı araştırmaları sonucu takım arkadaşını ve kuzenini kurtarmak için eski ekip arkadaşıyla bir araya gelir ve plan yapmaya başlar.

  • Yorumlar
  • Detaylar