Küçük Bir Rica izle Türkçe Dublaj 720p
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (29)
856 Görüntülenme

Küçük Bir Rica izle Türkçe Dublaj 720p

Küçük Bir Rica direk full hd izle, Küçük Bir Rica tek part 1080p sansürsüz izle Başarılı yönetmen Paul Feig’ in yeni filmi ‘Küçük Bir Rica’ olarak duyurulmuştur. Orijinal ismi A ‘Simple Favor’ olan film ABD yapımıdır. Küçük Bir Rica aslında DarcyBell' in çok satan aynı isimli romanın beyaz perdeye uyarlanmış şeklidir. Kitabı senaryolaştıran isim ise JessicaSharzer ‘dir.


Küçük Bir Rica direk full hd izle, Küçük Bir Rica tek part 1080p sansürsüz izle Başarılı yönetmen Paul Feig’ in yeni filmi ‘Küçük Bir Rica’ olarak duyurulmuştur. Orijinal ismi A ‘Simple Favor’ olan film ABD yapımıdır. Küçük Bir Rica aslında DarcyBell’ in çok satan aynı isimli romanın beyaz perdeye uyarlanmış şeklidir. Kitabı senaryolaştıran isim ise JessicaSharzer ‘dir. Filmin yapımcılığı Paul Feig ve JessieHenderson ikilisi tarafından üstlenilmiş durumdadır. Ayrıca oldukça iddialı iki başrol oyuncusu bulunmaktadır. Bunlardan ilki ‘ Gossip Girl ‘ isimli televizyon dizisindeki ‘ Serena ‘ rolüyle adını dünyaya duyurmuş güzel yıldız BlakeLively’ dir. İkincisi ise StephenieMeyer’ in Alacakaranlık serisindeki Jessica karakterine can vermesi ile parlamaya başlayan başarılı isim AnnaKendrick’ dir.
Gerilim dolu hikâyenin konusu iki yakın kız arkadaş arasında geçmektedir. Stephanie, bloggerlik yapan ve mutlu görünen bir kadındır. Emily ise çok yoğun olarak çalışan bir annedir. Emily bir gün iş yoğunluğundan ötürü oğlunun okul çıkışına yetişemeyeceğini fark eder. Arkadaşı Stephanie’ i arayarak ondan küçük bir ricada bulunur. Oğlunu okuldan alıp alamayacağını sorar. Karşı taraftan olumlu cevap gelmesiyle rahatlayan kadın aslında çok erken davranmıştır. Akşam olduğunda oğlu okuldan alınıp eve getirilmiştir. Fakat anormal olan bir şey vardır. Stephanie gizemli bir biçimde ortadan kaybolmuştur. Arkadaşına hiçbir şekilde ulaşamayan Emily telaşlanmaya başlar. Stephanie’ yi bulmak için elinden gelen her şeyi yapar. Bulduğunda ise karşılaştığı gerçekle şok olacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap