Mekânlar Ve Yüzler izle Full HD Tek Parça
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (43)
707 Görüntülenme

Mekânlar Ve Yüzler izle Full HD Tek Parça

Mekânlar Ve Yüzler direk full hd izle, Mekânlar Ve Yüzler tek part 1080p sansürsüz izle Fransız yapımı bir belgesel filmi olan Mekanlar ve Yüzler’ in vizyon tarihi 9 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. Yönetmen koltuğunda oturan isim Agnès Varda ve JR ikilisidir. Agnès Varda ve JR aynı zamanda senaryonun da sahipleridir.


Mekânlar Ve Yüzler direk full hd izle, Mekânlar Ve Yüzler tek part 1080p sansürsüz izle Fransız yapımı bir belgesel filmi olan Mekanlar ve Yüzler’ in vizyon tarihi 9 Mart 2018 olarak açıklanmıştır. Yönetmen koltuğunda oturan isim Agnès Varda ve JR ikilisidir. Agnès Varda ve JR aynı zamanda senaryonun da sahipleridir. Diğer adı ‘FacesPlaces’ olarak bilinen filmin uzunluğunun doksan dakika olduğu belirtilmiştir. Mekanlar ve Yüzler’ in ülkemizdeki dağıtımında sorumlu firma ise ‘Filmartı’ dır.
Film kendi alanlarında oldukça başarılı ve meşhur olan iki sanatçı etrafında şekillenmektedir. JR bir fotoğraf sanatçısıdır. Agnès Varda ise yönetmendir. Bu ikili bir minibüse atlayarak yolculuk yapmaya başlarlar. Fransa da neredeyse uğramadıkları yer kalmaz. Gittikleri yerlerde çok iyi karşılanırlar. İnsanlarla sohbet ederler, onların sıkıntılarına ortak olmaya çalışırlar. Yolculuğun bir amacı da hikâyelerini dinledikleri insanların fotoğraflarını çekmektir. İstedikleri fotoğraflara ulaşan ikili, bunları farklı şekilde değerlendirirler. Agnès Varda ve Jr öncelikle bu fotoğrafları büyük boyutlu hale getirerek afiş şeklinde bastırırlar. Daha sonra da fotoğrafları rastgele değişik yerlere yapıştırmaya başlarlar. Birbirinden oldukça farklı karaktere sahip olan bu ikilinin kuşakları da oldukça farklıdır. Fakat buna rağmen uzun yolculuk sırasında birbirlerine arkadaşlık etmeyi başarmışlardır. Üstelik paylaşmak, insanlık, dostluk ve gezmek hakkında çok samimi bir filmi de izleyiciler için hazırlamışlardır. ‘ Mekânlar ve Yüzler ’ in orijinal isminin ise ‘VisagesVillages’ olduğu bilinmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap