Mom And Dad İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (3448)
75,933 Görüntülenme

Mom And Dad İzle

Yönetmen:

Brian Taylor

Oyuncular:

Nicolas Cage,Selma Blair,Anne Winters
Mom dad 2017 yapımı bir Amerikan korku komedi filmi. Yönetmenliğini Tyler Maclntyre'ın yaptığı filmin senaryosunu da Maclntyre ve Chris Lee Hill birlikte yazdı. BriannaHildebrand, Alexandra Shipp, JackQuaid, KevinDurand, NickyWhelan ve CraigRobinson gibi birçok tecrübeli ismin yer aldığı film, kara mizah unsurları ve değişik konusuyla ilgi çekiyor.


Mom And Dad izle

Mom dad 2017 yapımı bir Amerikan korku komedi filmi. Yönetmenliğini Tyler Maclntyre’ın yaptığı filmin senaryosunu da Maclntyre ve Chris Lee Hill birlikte yazdı. BriannaHildebrand, Alexandra Shipp, JackQuaid, KevinDurand, NickyWhelan ve CraigRobinson gibi birçok tecrübeli ismin yer aldığı film, kara mizah unsurları ve değişik konusuyla ilgi çekiyor.
Lise son sınıf öğrencileri olan McKaylaHooper (Alexandra Shipp) ve SadieCunningham (BriannaHildebrand) TragedyGirls adını verdikleri bir gerçek suç blogları vardır. Takipçi sayılarını arttırmak için her şeyi yapmaya razıdırlar. Bu amaçla arkadaşları Craig’i (Austin Abraham) seri katil LowellOrsonLehmann’ı (KevinDurand) yakalamak için yem olarak kullanırlar. Lehmann’dan onlara yardımcı olmasını isteyen iki arkadaş, olumsuz yanıt alınca, seri katili esir alırlar. Cinayetleri kendileri işlemeye karar veren ikili, suçu Lehmann’ın üzerine atar.

Mom And Dad izle

İlk cinayetlerinin kurbanı Craig’in öldürüldüğünden değil, kaçtığından şüphe edilir. Bunun üzerine ikili McKayla’nın eski sevgilisi Toby’i (JoshHutcherson) öldürmeye karar verir. Bunun da kaza olduğunu düşünen polis yüzünden işini şansa bırakmak istemeyen ikili, ponpon kızların lideri olan Syl’ı (SavannahJayde) öldürdükten sonra kaza ihtimalini ortadan kaldırmak için vücudunu parçalara ayırırlar.
96 dakika uzunluğunda olan TragedyGirls filmi, kara mizah ve korku öğeleri barındıran değişik konusuyla günümüz sosyal medya manyaklığına eleştirel bir bakış açısı getiriyor

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap