Puloı: Asla Yalnız Uçmayacaksın
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (19)
789 Görüntülenme

Puloı: Asla Yalnız Uçmayacaksın

Puloı: Asla Yalnız Uçmayacaksın direk full hd izle, Puloı: Asla Yalnız Uçmayacaksın tek part 1080p sansürsüz izle İzlanda yapımı olan animasyon filmi ‘Puloi: Aslan Yalnız Uçmayacaksın’ ın gösterim tarihi 2 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Filmin yönetmeni ArniÁsgeirsson’ dur. Üç boyutlu olarak da izleme imkânı ulunan Puloi’ nin senarist koltuğunda FriðrikErlingsson oturmaktadır. Orijinal adının ‘ PLOEY - YouNeverFlyAlone ‘ olduğu bilinen yapımın ülkemizdeki dağıtım işlerini üstlenen firma ‘ Bir Film ‘ olarak açıklanmıştır.

Puloı: Asla Yalnız Uçmayacaksın direk full hd izle, Puloı: Asla Yalnız Uçmayacaksın tek part 1080p sansürsüz izle İzlanda yapımı olan animasyon filmi ‘Puloi: Aslan Yalnız Uçmayacaksın’ ın gösterim tarihi 2 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Filmin yönetmeni ArniÁsgeirsson’ dur. Üç boyutlu olarak da izleme imkânı ulunan Puloi’ nin senarist koltuğunda FriðrikErlingsson oturmaktadır. Orijinal adının ‘ PLOEY – YouNeverFlyAlone ‘ olduğu bilinen yapımın ülkemizdeki dağıtım işlerini üstlenen firma ‘ Bir Film ‘ olarak açıklanmıştır.
Kuşlarla dolu bir dünyayı yakından tanımayı vaat eden film aynı zamanda arkadaşlık ve aile bağları üzerinde de durmaktadır. Puloi küçük bir ‘yağmur kuşu’ dur. Ailesi ile vakit geçirip çeşitli oyunlar oynamak tek eğlencesidir. Yağmur kuşları doğaları gereği sonbahar mevsimi geldiğinde daha sıcak ülkelere göç ederler. Fakat Puloi için bir sorun vardır. O henüz uçmayı öğrenememiştir. Uçmayı başarsa bile uzun göç yolculuğunu kaldıracak güçte değildir. Puloi’ nin ailesi ne yapacakları konusunda uzun uzun düşünürler. Sonunda küçük kuşu güvenli olarak gördükleri bir yerde bırakıp göç ederler. Bu durum hiç kimseyi memnun etmemiştir ancak başka çare de yoktur. Soğuk ve uzun bir kışı ailesi olmadan geçirecek olan Puloi ise oldukça tedirgindir. Aradan biraz geçince durumu kabullenen Puloi, ‘ Cennet Vadisi’ ne gitmeye kara verir. Bu yolculuk onun düşmanları ile karşılaşmasına, yeni dostlar edinmesine ve aklına bile gelmeyecek maceralara atılmasına vesile olacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap