THE LİON KİNG :ASLAN KRAL  izle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (27)
1,181 Görüntülenme

THE LİON KİNG :ASLAN KRAL izle Full HD Tek Parça

THE LİON KİNG :ASLAN KRAL direk full h dizle, THE LİON KİNG :ASLAN KRAL izle tek part 1080p,Jon Favreau yönettiği 19 Temmuz 2019 da gösterime girecek olan Aslan Kral , Senaryo da .;Jeff Nathanson, Irene Mecchi, Jonathan Roberts, Linda Woolverton bulunuyor.. Seslendirenler ; Beyonce Knowles, Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Alfre Woodard, James Earl Jones’tir.Disney’in 1994 lü yıllarda gösterimde olan yapıtı The Lion King’ten esinlendiği ortaya çıkıyor.O yıllarda popüler olan Aslan Kral yeniden seyircilerin karşısına çıkıyor.. Afrika da, babasının Mufasa'nın amcası Scar tarafından öldürüldükten sonra vahşi doğada kalan Simba adında genç bir aslanın başına gelenler anlatılır. Müzikalinde içinde bulunduğu aksiyon ve macera beyaz perdede yerini alacak.


THE LİON KİNG :ASLAN KRAL İzle

THE LİON KİNG :ASLAN KRAL direk full h dizle, THE LİON KİNG :ASLAN KRAL izle tek part 1080p,Jon Favreau yönettiği 19 Temmuz 2019 da gösterime girecek olan Aslan Kral , Senaryo da .;Jeff Nathanson, Irene Mecchi, Jonathan Roberts, Linda Woolverton bulunuyor.. Seslendirenler ; Beyonce Knowles, Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Alfre Woodard, James Earl Jones’tir.Disney’in 1994 lü yıllarda gösterimde olan yapıtı The Lion King’ten esinlendiği ortaya çıkıyor.O yıllarda popüler olan Aslan Kral yeniden seyircilerin karşısına çıkıyor.. Afrika da, babasının Mufasa’nın amcası Scar tarafından öldürüldükten sonra vahşi doğada kalan Simba adında genç bir aslanın başına gelenler anlatılır. Müzikalinde içinde bulunduğu aksiyon ve macera beyaz perdede yerini alacak.

THE LİON KİNG :ASLAN KRAL Direk İzle

Simba gelecekteki krallığa doğru yolculuk yapmaktadır.Kral olan babası Mufasa’yı idolleştirir.Kendini kraliyetin kaderine bırakır.Ama düşmanları yeni kralın gelişini pek hoşnut karşılamaz.Amcası Scar babasını öldürüp tahta geçmeyi planlamıstır.Tahtın varisi olduğu için Simbaya planlar yapmaktadır.Ne yapıp edip Simbayı geldiği yere geri gönderir.Savaş ihanet ve trajediyle Simbat hüsrana uğramıştır.Yeni edindiği arkadaşları Simba’nın yeniden doğusuna ve gücüne kavusmasına yardım eder.Kendini haklı görerek geriye döner ve tekrar maceraya atılır.Simba düşmanlarına ve amcası Scar’a tahtın tek varisi olduğunu ispatlamaya çalışır.Bunda yeni edindiği arkadaşlarının yardımı oldukça fazladır.Aslan Kralın babasına olan sevgisi onu gurur meselesi haline getirdiği görülüyor.Klasiği yeniden canlandırma fikri ve oldukça havalı kadrosuyla büyük bir ses getireceği şimdiden görülüyor. filminihdizle.net iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap