Tyler Perry’s Acrımony izle İndirmeden Online Full Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (71)
2,935 Görüntülenme

Tyler Perry’s Acrımony izle İndirmeden Online Full Seyret

Tyler Perry's Acrımony direk full hd izle, Tyler Perry's Acrımony Türkçe Altyazılı direk izle, Hollywood’ un en çok kazanan isimleri arasında sayılan Tyler Perry’ nin yeni filmi ‘ Acrimony ‘ olarak açıklanmıştır. ABD’ li oyuncu ve yönetmen olan Terry ilk olarak 2005 yılında ‘ Diary of a Mad Black Women ‘ filmi ile çıkış yapmıştır. Daha sonra ise ‘ Tyler Perry’ s House of Payne ‘ isimli televizyon programı sayesinde herkes tarafından tanınır hale gelmiştir. Perry, ‘ Acrimony ‘ nin yönetmenliğini üstlenmiş durumdadır. Aynı zamanda filmin senaryosu da ona aittir. Oyuncu kadrosuna ismini yazdırmayı başarmış başlıca oyuncuları ise; Taraji P. Henson, Tika Sumpter, Jason Vail, Lyriq Bent, Danielle Nicolet, Brian Kayode – Patrick Johnson ve Kendrick Cross şeklinde sıralamak mümkündür.


Tyler Perry’s Acrımony İzle

Tyler Perry’s Acrımony direk full hd izle, Tyler Perry’s Acrımony Türkçe Altyazılı direk izle, Hollywood’ un en çok kazanan isimleri arasında sayılan Tyler Perry’ nin yeni filmi ‘ Acrimony ‘ olarak açıklanmıştır. ABD’ li oyuncu ve yönetmen olan Terry ilk olarak 2005 yılında ‘ Diary of a Mad Black Women ‘ filmi ile çıkış yapmıştır. Daha sonra ise ‘ Tyler Perry’ s House of Payne ‘ isimli televizyon programı sayesinde herkes tarafından tanınır hale gelmiştir. Perry, ‘ Acrimony ‘ nin yönetmenliğini üstlenmiş durumdadır. Aynı zamanda filmin senaryosu da ona aittir. Oyuncu kadrosuna ismini yazdırmayı başarmış başlıca oyuncuları ise; Taraji P. Henson, Tika Sumpter, Jason Vail, Lyriq Bent, Danielle Nicolet, Brian Kayode – Patrick Johnson ve Kendrick Cross şeklinde sıralamak mümkündür.

Tyler Perry’s Acrımony Direk İzle

Melinda çevresinde dürüst olarak bilinen bir kadındır. Üstelik kocasına çok sadıktır. Hayatındaki her planı eşini odak noktası yaparak düzenlemektedir. Kocası ne yaparsa yapsın herkese karşı onu savunmaktadır. Fakat Melinda ve kocasının karakteri birbirine çok zıttır. Kocasının onu aldattığını da öğrenen talihsiz kadın için artık hiçbir şey aynı olmayacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap